O An=Bir Heykel: Hamile Kadın ve Anne Adayı için Anlamlı ve Yaratıcı Hediye

Bu içerik dünyanın pek çok ülkesinde ve pek çok dilinde insanlara ulaşmak ve onlara katma değer üretmek için uzman bir ekip tarafından Türkçe olarak yazılmıştır. 

Karı ve koca için, özellikle biyolojik taşıyıcı olan kadınlar için Hamilelikten Anneliğe kadar geçen, biriken ve katmerlenen uzun ve meşakkatli bir süreç vardır. Bu süreç, anne adayları ve baba adayları özelinde dünyanın en heyecanlı süreçlerinden birine karşılık gelir. Anne olmak ya da baba olmak, tarihin en büyük ve keyifli yüklerinden biridir. Bu uzun yolculuğun ilk adımlarına hamilelik dönemi tanıklık eder, eşlerden koca, eşinin davranışları ve psikolojik yükümlülükleri konusunda paylaşımcı ve adapte edici bir görev üstlenir. Kadının psikolojik olarak üstlendiği zorluğa biyolojik zorluk da eşlik eder, dikkatli olması gerekir. Bu dikkati eşi de paylaşır, çekirdek aile olabilmenin en gerilimli süreçlerinden birine tanıklık ederiz. Hikayemiz sürekli şu kilit kavram etrafında şekillenir; o anlar. O an uzunca ve zor bir andır, anıtsal ve epizodiktir. Tarihsel olarak kalıcı ve önemli bir andır, bir an çok andır!

Bu anlara tanıklık eden ve bunu sanatsal yaratıcılığın sonsuz ilhamıyla, Ev Dekoru için Heykel tekniği ile ebedileştirip sanatsal bir obje olarak yaratan, böylelikle bu hikayelerin de zaman içerisinde hâlâ kalıcı olmasını sağlayan bu Anne ve Bebek Heykeli hamilelik sürecini hikayeleştirmektedir. Elbette bir yanıyla sonsuza değin, ebedileştirmektedir. Annenin bebeğini eline, karşısına aldığı o an, pür saflığın yaşandığı o an; kameralara yansımaktadır. Burada kamera açıkça Sanatsal Yaratıcılık ve ev dekorudur. Heykel bu sahneyi ve fotoğrafı çeken temel tekniktir, bakış açısıdır. Hamile Kadınlar ve İlk Anne Adayları için ve genel anlamıyla Annelik Hediyeleri için tasarlanmış bu heykelin ailenizdeki ilişkiler kadar kalıcı olmasını umuyor ve bu ürünü sizlerle paylaşmanın heyecanını yaşıyoruz. Pek çok açıdan değerlendirilebilecek bu ürünün farklı bakış açıları mevcuttur, annenin bebeğe saf sevgi ve saygısı; beklenilmiş ve sabredilmiş onca zahmet ve gerilimin nihaileştiği/sonuçlandığı en yüce anın heyecanı; aile olmanın biyolojik olarak bir beden var etmenin bilhassa kadında yarattığı ebedi haz, duyumsama ve hissizleşme hali, mutlak coşku; bir canlının minik, ürkek ve eli kalbinde atan hissi; sorumluluk ve keşif merakı... Ve niceleri. Bu ürünü bakış açılarınızın bir uzamına yerleştirin, yerleştirdiğiniz yerde zamanınızı, anılarınızı ve daima göz önünde tutacağınız var olma anlamınının sırrını bulacaksınız. Bu ürünün sonsuza kadar yakışacağı bazı yerler vardır, biz müsaadenizle birkaç öneri sunalım; Yatak Odasındaki Dresser ve Şifonyer Dekoru, Ofisinizdeki Masaüstü Dekoru; Oturma Odasındaki Kitaplık Dekoru vs. Çoğaltmak elbette mümkün, sonsuz bir hayal gücü bunun için yeterli. Çoğaltmanın bir güzel yolu daha var; sevdiğiniz özellikle hamilelik sürecinde olan anne adaylarına, arkadaşlarınıza ve tekrar çocuk dünyaya getiren anneler için eşsiz, yaratıcı ve modern bir hediye olarak bu ürünü sunabilirsiniz. Anlam mı? Derinlerde değil ürünün kendisinde ayan beyan açık, sadece yaşam alanınıza yerleştirmeniz ve dahil etmeniz gerekecek; satın almadan önce bunu yapın lütfen; ürünün yaşam alanınızdaki yerine düşünün ve onu orada canlandırın. Bir de o gözle bakın. Kendinizi iyi ve mutlu hissettiğiniz zaman ürünü satın alma deneyimine sahip olabilirsiniz.
Aşağıda sunduğumuz bazı imajlar bazı mekanlardaki konumlandırma için size fikirler sunacaktır, bazı imajlarda doğrudan hikayelendirmenin kendisini göreceksiniz. Size ilham vermesi en büyük arzumuz. Gerektiğinde, bize ulaşmaktan çekinmeyin, yardımcı olmak ve katma değer üretmek için buradayız. Fakat en değerli şey biliyorsunuz; zaman ve hikâyedir. Türkçede nasıl denir; gerisi hikâyedir. Ama o her şeydir.

Ürünü İncele ve Satın Al

Hamile Kadın ve Doğum Yapacak Kadınlar için Yaratıcı Anne ve Bebek Heykel Ev Dekoru Hediyesi

Hamile Kadın ve Doğum Yapacak Kadınlar için Yaratıcı Anne ve Bebek Heykel Ev Dekoru Hediyesi

Annelik Heykeli Annenin Doğum Günü İçin En Özel ve Yaratıcı Hediye

Annelik Heykeli Annenin Doğum Günü İçin En Özel ve Yaratıcı Hediye

Ev Dekorunda Yeni Evli ve Yeni Çocuk Sahibi Olan Aileler için Hediyeler

Ev Dekorunda Yeni Evli ve Yeni Çocuk Sahibi Olan Aileler için Hediyeler 

Doğum Yapan Arkadaş ve Bebek Sahibi Olan Anne için Anlamlı ve Yaratıcı Hediye

Doğum Yapan Arkadaş ve Bebek Sahibi Olan Anne için Anlamlı ve Yaratıcı Hediye

Leave a comment

All comments are moderated before being published